На головну - Поради юристів - Поставити питання юристу

Поставити питання юристу

       Поставити питання юристу необхідність виниклає несподівано. Як в народі кажуть, біда приходить із сторони. Яка проблема, в чому суть проблеми? У кожного свої проблеми, плічувати їх немає сенсу. Звичайні, побутові, типові ситуації: сімейні сварки, проблеми з сусідами, конфліктні ситуації з органами влади тощо. Чомусь більшість вважає, що отримати зрозумілу відповідь рівнозначно, що задати питання юристу. Безумовно, в чомусь і правильно, рішення доцільне. В інтернеті існує безліч форумів юристів, умовно безкоштовних консультацій, блогів, чатів, де можна отримати відповідь на виниклу проблему. Сайт, з рекламою про безкоштовну консультації юриста, насторожує підозрою не бути обдуреним, отримати формальну, не повну відповідь. Це вірно, що поважаючий себе юрист, цінує час та працю, хіба студент бажаючий набути досвіду приділить особисту увагу! Форум - удача, потрапити в потрібний розділ на потрібного співрозмовника або юриста, у якого є бажання допомогти, а не зайнятися саморекламою. Співрозмовник у кращому випадку поділиться досвідом про подібну ситуацію або знайде для потіхи вільні вуха. Юрист в кращому випадку дасть формальну відповідь, в гіршому порадить прийти до нього в контору, де за певну суму надасть послугу або консультацію. Таких прикладів можна наводити багато. Про чат взагалі немає сенсу згадувати, як практика показує, люди спілкуються заради розваги, просто нікуди дівати особистий час. Чужі проблеми їх абсолютно не цікавлять!

       Поставити питання юристу. Де отримати швидк
у, зрозумілу, обгрунтовану з посиланнями на закони відповідь? Природно піти в юридичну консультацію. За певну суму все розкажуть по темі питання, поза темою та навіть запропонують чашечку кави або чаю. Іноді і можна отримати заспокійливу промову психолога, якщо тема цікава в заробітку, то і пропозицію в подальшій співпраці з перспективою «довічних судових дебатів». Лірика лірикою, але інколи людина потребує приділення уваги, ситуації в житті непередбачувані. Не завжди і відповідь юриста вирішує в цілому проблему, потрібні послуги зі складання документів (заяв, скарг), судові суперечки тощо. А якщо ні, послуги не потрібні? Потрібної суми грошей для відвідувань юридичних контор невистачає?

       Поставити питання юристу. Отримати швидк
у, повноцінну та правову відповідь, з посиланнями на закони. При необхідності отримати пораду, як правового характеру, так і в плані пошуку лазівки в законі, недорого, за стерпною ціною, можна тільки онлайн, на сайті «Поради юристів».

        
Перевага:
     - мала ціна питання, можна сказати символічна;
     - економія часу на походеньки в офіси консультацій;
     -
повноцінна і правова відповідь, що безкоштовно отримати неможливо.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?