На головну - Поради юристів - Повернення боргу. Яким чином повернути борг?

Повернення боргу. Яким чином повернути борг?

     Повернення боргу. Яким чином повернути борг? Повернення боргу - питання, яке з кожним днем ​​набирає неосяжну зацікавленість серед населення. Інтернет переповнений оголошеннями: повернення боргу, повернути борг, повернемо борги тощо. Барвисті пропозиції заманюють, тим більше що всі можливості та сподівання вичерпані. Тут порятунок барвиста вивіска, як соломинка потопаючому. Чи варто звертатися за такими послугами? Вирішуйте самі. Не новина, що шляхів повернення боргу є кілька, як законних, так і незаконних. Найправильніший - повернення боргу через суд, якого, як правило, бояться і з вірою, надією чекають дива з переповненим гаманцем, який прийде у вісні. На незаконний спосіб можна і отримати незаконну відповідь! Вибору небагато.

      Повернення боргу законним чином, через суд. Рішення вибрано правильне і бояться тут нічого. Все, що потрібно - позовна заява, розписка боржника, свідки (якщо є), надія на успіх. Позовну заяву можна скласти власноручно, але є сподівання в поверненні її для усунення недоліків. Замовити в юридичній консультації - дорого!

      Можна замовити позовну заяву онлайн - дешево! Розписка є, а якщо ні, яким шляхом отримати розписку? Розписка, завірена нотаріусом або незавірена? Відповідь категорична, завіряти розписку у нотаріуса не потрібно. Отримати її незаконним шляхом також не слід, є шляхи набагато простіші. Один із шляхів написання заяви в міліцію, мовляв боржник шляхом обману заволодів грошима, на даний час його місцезнаходження не відомо (шахрай)... Природно, боржник працівникам міліції не стане стверджувати, що беручи гроші, мав мету в скоєнні шахрайства. Буде стверджувати, що просто взяв борг і обов'язково в майбутньому поверне. Нехай, головне щоб свідчення боржника працівники міліції зафіксували на папері - це і буде розписка або зізнання у борзі! Суд має право витребувати як речовий доказ матеріали проведеної перевірки за заявою. Якщо немає свідків, турбуватися нема чого, залишається надія на удачу. Такі судові справи на 90% на користь позивача.
      Проблема, суд виграно, а боржник не має майна, заробітку, нерухомості? Тоді і незаконний спосіб не взмозі вирішити проблему!

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?