На головну - Поради юристів - Юридичний супровід

Юридичний супровід

      Юридичний супровід - надання комплексу послуг юриста з підготовки всіх необхідних документів, для ведення поточнї справи комерційної організації, підприємства або державної установи. Ряд правових консультацій та роз'яснень у процесі ведення справи або надання послуги. Складання потрібних юридичних документів під час ведення справи у суді або інших державних установах.

     Повний юридичний супровід - від консультації юриста, складання позовної заяви, присутності в суді, складання клопотань, заяв, скарг, апеляцій, касаційних заяв, до одержання рішення суду. Як правило, повний юридичний супровід тієї чи іншої фірми, організації чи підприємства виконують штатні юристи. Бувають в деяких випадках прийняті юристи за договором найму, для виконання разової роботи в потрібному напрямку. Повний супровід юриста можна замовити і приватній особі, достатньо написати доручення юристу (нотаріально завірене) та укласти угоду про надання послуг.

      Неповний юридичний супровід - ряд тих самих послуг, що і в повному супроводі, за винятком деяких аспектів зазначених у договорі. Наприклад, при веденні справи у суді, не завжди є необхідність в складанні заяви на проведення додаткової експертизи, виклик свідків тощо. Перелік послуг при неповному юридичному супроводі обумовлюється заздалегідь в договорі.

     Частковий юридичний супровід - надання деяких, найнеобхідніших послуг юриста, можливо і разових. Наприклад - юридична консультація, складання юридичного документу (договору, заяви, скарги). Інший варіант, вихід на судове засідання, як разово, так і при необхідності до завершення розгляду судової справи, у такій ситуації також складається договір на надання юридичної послуги або ряду послуг.

      Чому вигідно замовити юридичний супровід:

• постійна обізнаність на всьому протязі ведення певної справи, або виконання роботи;
• упевненість, що забезпечує правовий тил, для вільного вирішення власних проблем;
• можливість будь-якої хвилини отримати правовий захист від новопосталих, непередбачених обставин;
• головне, позбавлення однієї важливої
​​проблеми шляхом перекладання в інші руки, що дасть можливість безтурботно облаштовувати особисте життя, вдало вести бізнес або просто віддалиться від повсякденної турботи.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?