На головну - Поради юристів - Юридична консультація з трудового права

Юридична консультація з трудового права

           Юридична консультація з трудового права - головний і незамінний помічник в пошуках роботи.   Юридична консультація з трудового права – головний гід у пошуках долі на шляху до виживання.

          На сьогоднішній день трудове право одна з глобоких проблем в країні. Криза на робочі місця, спонукає до зниження заробітної плати, зухвалої спекуляції працедавцями. Несвоєчасна виплата заробітної плати звичне явище комерційної компанії. Люди, заздалегідь знають, про проблеми з виплатами йдуть на поклін до відділу кадрів, з надією на краще майбутнє. А чи буде воно?

         Оформлення на половину ставки, а то й менше, розподіл заробітної плати на чорну і білу, помилковий випробувальний термін стає візитною карткою працівника відділу кадрів. До того ж відбір на робоче місце не обмежується однією співбесідою. Якщо репутація зіпсована на минулій роботі або були проблеми з законом, залишається сподіватися на вдачу.

         Юридична консультація з трудового права дає більш професійний підхід до працевлаштування, змушує обдумати всі за і проти, не бути нахабним чином ошуканим.

         Експлуатація людини - ненормований робочий час, невиплата компенсацій, не в повному обсязі заробітної плати, робота у вихідні, відгули, невикористанні відпустки, незаконне звільнення, тільки може застерегти юридична консультація з трудового права.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?