На головну - Новини законів - Як отримати громадянство Іспанії?

Як отримати громадянство Іспанії?

Отримати громадянство Іспанії з кожним роком стає все далі складніше.

А тепер правила отримання для іноземців громадянства в Іспанії упорядковують, прийнято відповідний закон. Тобто, буде проводитися ретельніша перевірка кандидатів: поведінка в суспільстві, відношення до роботи, обґрунтування вступу до населення іспанців. Допомогу в цьому міграційній службі Іспанії будуть надавати громадськість та поліція.

Лише в минулому році громадянство Іспанії отримали 115,5 тисяч іноземців. Переважна більшість їх приїздить з Африки і Латинської Америки. Це незважаючи на те, що на сьогодні необхідно прожити 10 років з посвідкою на проживання. Існують пільги для мешканців колишніх іспанських колоній — легальне проживання в Іспанії на протязі двох років. Для осіб, що перебувають у шлюбі за громадянином або громадянкою Іспанії, можна звертатися для отримання громадянства, вже після року.

Але умови отримання громадянства Іспанії залишаються тими ж: знання мови, культури, історії, уряду Іспанії тощо. Екзамен приймає — суддя з регіонального відділу запису цивільного стану, у кожному регіоні країни є свій. Більш наполеглива перевірка проводиться тих громадян, що звертаються за громадянством після року, проживши в шлюбі один рік.

Не мала кількість мігрантів з України у черзі за отриманням громадянства Іспанії (в минулому році їх було біля 100 тисяч). На сьогодні українців легально (з громадянством) перебуває вже біля 83 000 осіб, що виїхали з України після 1990 року і на першому етапі проживали нелегально.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?