На головну - Новини законів - Часткова мобілізація населення по всій території України

Часткова мобілізація населення по всій території України

З вчорашнього дня часткова мобілізація населення у законі.

Олексадром Турчиновим підписано Указ, щодо часткової мобілізації населення України.

Поштовхом до створення такого Указу послужила напружена внутрішня політична обстановка в Україні, яка створюється в наслідок агресивних і провокаційних дій та незаконного втручання у внутрішні справи України — РФ.

Часткова мобілізація має бути проведена по всій території України, а саме: на заході у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Волинській, Рівненській, Тернопільській областях; в центральних у Вінницькій, Кіровоградській, Житомирській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій і Київській областях, в тому числі і місті Києві; на сході у Полтавській, Сумській, Запорізькій, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій і Луганській областях; на півдні України в Одеській, Миколаївській і херсонській областях.

Термін відведений для мобілізації — сорок п'ять діб.

Мета передбачає доукомплектування і посилення Збройних Сил України, СБУ, Національної гвардії та інших українських військових формувань.

Зазначимо, що збереження робочого місця при мобілізації для працівника з боку роботодавця є обов'язковим! Підставою є пункт 11 статті 29 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?