На головну - Новини законів - Авторське право у США - його закон і захист

Авторське право у США - його закон і захист

Авторське право - різновид інтелектуальної власності.

Це - набір виключних прав, наданих урядом на обмежений термін для захисту оригінальної форми, способу або манери, в якій виражається ідея або інформація. Авторське право - юридичний захист, що надається творчим людям для захисту від несанкційованого копіювання їх роботи.

Всі матеріали захищені авторським правом повинні бути представлені в матеріальному вигляді (на фотографії, на папері, на компакт-диску або на відеокасеті). Іншими словами не зафіксовані ідеї не можна захистити від копіювання в США.

Будь-яка творча робота може бути захищена від копіювання. Якщо творча робота була створена після 1978 року, то вона перебуває під захистом авторського права все життя автора і ще після його смерті, плюс сімдесят років.

Для захисту роботи від копіювання її потрібно зареєструвати в Бюро реєстрації авторських прав США. Якщо робота не зареєстрована в даному Бюро, то вона все ж, знаходиться під захистом від копіювання. Але реєстрація значно полегшує процес захисту авторського права. Свідоцтво про володіння авторським правом слід докладати до роботи, так як воно інформує оточуючих , що робота знаходиться під захистом, повідомляє ім'я власника і рік першої публікації.

У США закон про авторське право, прийнятий у 1976 році регулює всі авторські права. У США є також угоди з іншими країнами, які допомагають захистити володаря авторського права в цих країнах. На жаль, не існує міжнародного закону про захист авторського права, який би надавав захист власникам цих прав в усіх країнах світу. Хоча варто згадати той факт, що багато розвинених країн дійсно поважають авторські права і надають захист їх власникам.

Авторські права часто плутають з торговими марками. Торгові марки - ще один різновид інтелектуальної власності. Торговельною маркою може бути будь-які символи, слова, числа або зображення, що використовуються виробниками, продавцями для ідентифікації своїх товарів, і виділення їх від товарів інших виробників та продавців. На відміну від авторського права, захист незареєстрованих торгових марок може бути обмежений певною географічною територією.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?