На головну - Новини законів - Які закони в США самі безглузді?

Які закони в США самі безглузді?

У державних Законодавствах будь-якої країни можна знайти закон,

що викликає якщо не обурення, то здивування або навіть сміх. Не слід спокушатися фактом, що наша ВР приймає «розумні» закони, але в порівнянні з Америкою, наші депутати не виставляють свою дурість на загальний огляд. Щоб заспокоїти громадськість, що у нас не все так погано, можна привести деякі статті американського Закону.

1. У Каліфорнії, в р. Лафайєт заборонено плювати в двох метрах від людей.

2. У р. Сант-Луїс заборонено пити пиво з відра, сидячи на бруківці.

3. В Коннектикуті, в р. Хартфорді заборонено перетинати проїжджу частину вулиці догори ногами.

4. В Балтіморі заборонено викидати сіно з другого поверху.

5. У Оксфорд, штат Огайо, жінки не повинні знімати одяг перед фотознімком чоловіка.

6. У р. Каррізоз, штат Нью-Мексико, небритим жінкам заборонено з'являтися в громадських місцях.

7. В штаті Арізона, в р. Ногалез Законом заборонено користуватися підтяжками. Законом штату також заборонено полювання на верблюдів і рубка кактусів (можна отримати тюремний термін до 25 років!).

8. У р. Тумстоун суб'єктам, які досягли 18 років заборонено посміхатися, якщо вони втратили передні зуби.

9. В Арканзасі можна стати злочинцем тільки за те, що неправильно вимовив назву штату, але дозволено бити дружину один раз в місяць.

10. У р. Лос-Анджелес перед тим, як приступити до екзекуції, чоловік повинен отримати її згоду, при цьому для екзекуції можна використовувати ремінь, шириною в 2 дюйми.

11. Законом Мічигану заборонено жінці підстригати волосся без згоди чоловіка.

12. Закон Кентуккі заборонив жінкам гуляти по шосе в купальнику, якщо її не супроводжують два поліцейських. В крайньому випадку, вона повинна при собі мати палицю.

13. Смішний закон придумали у штаті Арізона в місті Моухейв Каунті. Якщо злодія застигла в момент крадіжки мила, то його змушують митися до тих пір, поки шматок мила не використовується повністю.

Крім перерахованих заборон, в американському Законодавстві існує також велика кількість таких безглуздих заборон, як одинокій жінці ходити на рибалку, причому заміжня може вудити рибу тільки один раз в тиждень. У деяких штатах заборонено їздити на велосипеді задом зі швидкістю, що перевищує 100 км/годину, ходити або водити машину задом наперед, жінкам носити взуття з високими підборами. Чоловіки не мають права грати з індіанцями в карти. Сидячи на вулиці, голити волосся на грудях і використовувати слонів на польових роботах.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?