На головну - Новини законів - Аварія на Південному мості Києві

Аварія на Південному мості Києві

На Південному мості м. Києва все ще лежать уламки скла та залишки автомобільного пластику.

Вчора посеред мосту ремонтникам довелося лагодили відбійники, дві секції яких вирвало, внаслідок великої швидкості "Інфініті", що їх протаранив. Труп одного з пастраждалих знайшли на задньому сидінні автомобіля.

Аварія сталася в ніч на суботу, але кияни досі цю подію обговорюють. Тут постало багато загадкових обставин, які не можуть пояснити працівники ДАІ.

З першочергового повідомлення даїшніків, на спідометрі розбитого авто було 210 км.  за годину.

Один з свідків повідомив, що - "Трапилося все на моїх очах. Автомобіль Iнфініті летів більше 140 кілометрів за годину, це точно, обігнавши мене по лівій смузі (я їхав в середній). І метрів через 300 різко почав гальмувати. 2 рази перекинувся і вдарився у відбійник. Коли під'їхав, на передніх сидіннях нікого не було, чоловіка знайшли на задньому сидінні ".

Також очевидці події стверджують, що в салоні наче б то була дівчина, яка після удару вилетіла з авто в Дніпро.


Правоохоронці встановили особу загиблого, якому належить машина. Це бізнесмен, який приїхав до столиці у справах. Чи був хтось ще в автомобілі з ним - уточнюється. І більше ніяких розголошень. Чому така секретність, поки загадка. Але інформацію, що подія пов'язана з запланованими гонками у пам'ять загиблого чиновника на прізвисько Че Гевара, спростовують.

Не покидають сподівання, що правоохоронці розпутають таємничий клубок ДТП, і згодом дізнаємося, що ж насправді сталося в ту ніч на Південному мосту.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?