На головну - Новини законів - Планується отримання доступу для Українців до зброї

Планується отримання доступу для Українців до зброї

Придбати пістолет в Україні можна буде легко - закон уже пройшов перше читання.


Знову почали обговорювати питання про зброю. Ця тема стала актуальною після численних історій про озброєних нападах, а особливо після трагедії в "Каравані", де охоронці виявилися беззахисними перед озброєним злочинцем.

У багатьох країнах світу купити пістолет або револьвер може будь який громадянин, достатньо викласти кошти з кишені. В Україні також планують дозволити купівлю зброї. Законопроект, що має дозволити продаж та купівлю зброї, у першому читанні ВР прийнято. Депутати зазначили, що будь-який українець, який дружній із законом та не перебуває на обліках в мед закладах, може придбати вогнепальну зброю і отримати на неї дозвіл. Контроль буде покладено на правоохоронців.

Експерти зазначають, що не для свідомості українців прийняття такого закону. Свідомість деяких громадян бажає кращого. І не секрет, що отримання довідок про стан
здоров'я, має свої явні не допрацювання та безконтрольність. Навіть у таких країнах як США непоодинокі випадки пострілів на вулицях та школах. А що буде в Україні?

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?