На головну - Новини законів - Штрафи за порушення правил торгівлі будуть підвищенні

Штрафи за порушення правил торгівлі будуть підвищенні

Напередодні вирішили посилити правила торгівлі, а зокрема підняти штрафи за обман покупця, не повернення грошей за реалізований неякісний товар, продаж товару без касового апарату і тому подібні порушення в торгівлі. Деякі штрафи планується збільшити аж в десять разів.

Якщо на сьогодні штраф за обман (обваження) покупця становить від 34-255 гривень, то планують підняти від 51 до 850 гривень.

Відмова повернути гроші, за проданий неякісний товар, буде каратися штрафом від 340 до 1700 гривень, на сьогодні становить від 17 до 170 гривень.

За відсутність касового апарату штраф становить 34-85 гривень, а планують збільшити в десять разів, від 340-850 гривень.

Таке нововведення зареєстрували депутати від ПР.

Що ці штрафи в галузі торгівлі можуть змінити?

Необхідно зауважити, що у міліцейській практиці за останній рік майже жодного випадку не зареєстровано, як «обман покупця». Вірніше немає покараних продавців, адміністративні протоколи не складаються. У документуванні таких випадків необхідна контрольна закупівля товару, або як в народі кажуть «підстава». Це час, метушня тощо. З того часу, як з кримінального кодексу прибрали покарання за обман покупців та віднесли до адміністративного порушення, до них нікому немає справи. Просто кажучи, право-охоронці не хочуть цим займатися.

А ось відсутність касового апарату, ситуація інша, тут вже не інтерес людей, а особистий того, хто перевіряє його наявність. Але, як правило штрафи до скарбниці (у більшості випадків) не доходять. Все вирішується на місці, з власником торгової точки.Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?