На головну - Зразки скарг - Скарга на працівників поліції

Скарга на працівників поліції

                                                                               Прокурору міста Києва
                                                                               -----------------------------------------------------
                                                                               03150, м. Київ, вул. Предславинська, 45/9

                                                                  Копія:  Заступнику голови Національної поліції      
                                                                               України - начальнику Головного управління 
                                                                               Національної поліції у Києві
                                                                               ------------------------------------------------------
                                                                               01601, м. Київ вул. Володимирська, 15

                                                                               ____________(Ф.І.П)_____________
                                                                               02000, м. Київ вул. ____________, б.3,             
                                                                               кв. 4.
                                                                               т. (067) 400 00 00


                                                               СКАРГА

     17.07.2016 року біля 20:00 години по вул. Ярославська, 12 я припаркував власний автомобіль Renault Logan, державний номерний знак АА0000СС, біля тротуару із лівої сторони проїзної частини для висадки пасажира. В 20:01 години в задні праві двері мого автомобіля в'їхав автомобіль Mitsubishi Outlander, державний номерний знак АА1111КК, водій якого призупинився висловився брутальною лайкою та поїхав далі залишивши місце ДТП. Я викликав наряд поліції. Інспектори поліції зафіксували подію. Але хочу додати, що крім схеми місця ДТП та мого пояснення працівники поліції до справи не долучили жодних інших документів та доказів. Не фотографували місце пригоди, не долучили до справи пояснення свідків, не надали запит адміністрації готелю “Скарлет” (вхід якого облаштований відеоспостереженням) для надання відео.
    
    На сьогодні справа по вищезазначеній ДТП знаходиться на розгляді в Департаменті патрульної поліції (м. Київ, вул. Народного Ополчення, 9), яку розглядає дізнавач Шалапут А.А.

    Як на мою думку, Шалапут А.А. проявляє халатність до виконання своїх службових обов'язків та бездіяльність. Висловлюю свою думку з наступних обґрунтувань.
  
    1. Шалапутом А.А. не було встановлено і опитано жодного свідка по зазначеній ДТП. Щоб довести свої першочергові покази, які я надав у поясненні працівникам поліції під час оформлення ДТП, я вимушений був сам розшукувати свідків. Так, мною дізнавачу Шалапуту А.А. було надано три пояснення свідків, які я встановив: водія готелю “Скарлет”, охоронця  готелю “Скарлет” та перехожого, який залишив власний номер телефону у день вчинення ДТП.

   2. Шалапутом А.А. не було надіслано запит до адміністрації готелю “Скарлет” для надання відео ДТП.
  
   3.  Дізнавачем Шалапутем А.А. не було проведено розшукових заходів по встановленню винуватця ДТП, який керував автомобілем Mitsubishi Outlander, державний номерний знак АА1111КК, лише було надіслано повістку громадянину Винуватцю П.П., на якого зареєстрований зазначений автомобіль. Як повідомив мені Шалапут А.А., що не може проводити будь-які заходи, поки винуватець не з'явиться у поліцію добровільно. Я вимушений був навідатися до гр. Винуватця П. П. на пр. Перемоги, 25 де біля вахтера і зустрівся з ним. Як мені повідомив Винуватець П.П., що йому про ДТП нічого не відомо, а автомобілем Mitsubishi Outlander, державний номерний знак АА1111КК управляє його син Іван і зобов'яже його з'явитися до поліції.
  
   4. Винуватець на ім'я Іван (повні дані мені не відомі) 28.07.2016 року з'явився до поліції, особисто в кабінет дізнання до Шалапута А.А., але притягнутий до адміністративної відповідальності за ст.124 КпАП України (за порушення “Правил дорожнього руху”, п. 13.1 та п. 13.3) та за ст. 122-4 КпАП України (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) не був.
 
   На підставі викладеного,

Прошу:


1. Провести службову перевірку, та зобовязати відповідні структурні підрозділи поліції притягнути до дисциплінарної відповідальності дізнавача поліціїї Департаменту патрульної служби Шалапута А.А.

2. Зобов'язати дізнавача Шалапута А.А. притягнути до адміністративної відповідальності особу, яка управляла у день скоєння ДТП автомобілем Mitsubishi Outlander, державний номерний знак АА1111КК за ст.ст. 124 п. 13.1, 122-4 КпАП України.

3. Матеріали адміністративної справи направити до суду.

4. Про прийняті міри повідомити мене письмово, так як маю намір звертатися до суду.          З повагою,                               (підпис)  ____/_____________________
         
          1 серпня 2016 року.


Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?