На головну - Автострахування - Автострахування ОСЦПВ

Автострахування ОСЦПВ

Автострахування ОСЦПВ на сьогоднішній день автовласники сприймають, як додатковий збір грошей у вигляді страхових платежів. Рядовий автолюбитель не завжди розуміє сам об'єкт автострахування громадянської відповідальності власника транспортного засобу. Більше того кожен водій до моменту скоєння ДТП вважає що він найкращий і з ним нічого не трапиться. Але після скоєння ДТП і настає розуміння необхідності поліса ОСЦПВ. Таким чином, Закон забезпечує відшкодування шкоди третім особам, тим самим знімає фінансовий тягар з плечей автовласника, покладаючи на страхові компанії.

Тому автострахування ОСЦПВ - це страхування автотранспортного засобу, що забезпечує відшкодування заподіяної шкоди життю, здоров'ю та майну третіх осіб в разі виникнення страхового випадку (ДТП). Від дорожньо-транспортної пригоди на вулиці не може бути захищений навіть досвідчений водій, адже не все залежить від великого досвіду водіння, на дорозі досить не досвідчених, які не мають достатніх навичок водіння або просто неуважних водіїв, які часто і стають причиною аварії. Тому потрібно забезпечити не тільки для себе надійний захист і допомогу, а подбати про своїх близьких від непередбачуваних ситуацій.

Автострахування ОСЦПВ, страховий поліс, як більшість автолюбителів вважають, всього навсього захист від інспектора ДАІ, від отримання штрафу. В цьому і є помилка. Помилка і в тому, що «мене не стосується» або «з ким завгодно, але тільки не зі мною». В народі існує прислів'я: «застрахований, значить захищений». Адже плюс не в тому, що відшкодування матеріального збитку забезпечено, але і оббивання порогів певних структур, також турбота страховиків. Адже головний плюс і в тому, що купивши поліс наприклад за п'ятьсот гривень, можна і вимагати до двадцяти п'яти тисяч, але ж це гроші не малі. Хто з такою проблемою в житті поставав, то безсумнівно зрозуміє про що йде мова. Головне, що купувати автоцивілку однозначно доведеться, так чому ж її не купити зі знижкою і гарантією? Тим більше, що шукати не потрібно, Вам її додому привезуть!


 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?