На головну - Автострахування - Автострахування, Київ

Автострахування, Київ

автоцивілка_avtozivilka         Обов'язкове автострахування, Київ цивільної відповідальності здійснюється з метою відшкодування збитків завданих здоров'ю та майну потерпілих надалі дорожньо-транспортної пригоди та захисту інтересів страхувальників.
        Цей вид страховки передбачає відшкодування збитків у разі вашої провини в дорожньо-транспортній пригоді і якому було заподіяно шкоду здоров'ю або збитки майну, інших осіб. Наприклад Ви стали винуватцем ДТП і постраждав чужий автомобіль. Відшкодування в цьому випадку виплачується потерпілій стороні, що має Вас позбавити від вишукування потрібної суми грошей. Проте відшкодування збитків, шкоди виплачується далеко не завжди, і не в тому обсязі який Вам би хотілося отримати від страховика.
         Розмір страхових премій, платежів призначаються страховими компаніями самостійно, методом розрахунку щодо базових платежів та коригуючих коефіцієнтів.
         Коефіцієнти застосовуються залежно від:
         - типу транспортного засобу (об'єм двигуна);
         - місця реєстрації транспортного засобу.
         У зв'язку з цим коефіцієнти мають риси мінімуму і максимуму, а також враховують бонус-малус (залежно наявності страхових випадків певного періоду). Розмір вартості страховки в інших компаніях може відрізнятися.

        Автострахування в місті Києві визначається виходячи з ринкових цін, кожен конкретний автомобіль, його марка. Завдані збитки компенсуються страховою компанією, як в грошовому еквіваленті, так і може бути компенсовані в якості ремонту автомобіля.

        Автострахування компенсує заподіяний збиток, і буде за Вас спілкуватися з особою, що заподіяла його, якщо цей факт встановлений. Всі турботи бере на себе страхова компанія у разі придбання Вами поліса автоцивілки, а придбати можна не дорого, з особистою знижкою агента!


 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?