На головну - Поради юристів - Оформлення картки киянина

Оформлення картки киянина

Картка киянина - це нещодавно розроблений соціальний проект Київською міською адміністрацією, для пільгових верств населення, але тільки для жителів міста Києва: інвалідів, батьків багатодітних сімей, пенсіонерів, ветеранів війни і праці, непрацюючих осіб, які доглядають за інвалідами. По суті - це іменна (з фото) банківська картка «Віза», від банку «Хрещатик».

Які пільги дає картка киянина? Власники картки киянина мають повне право безкоштовно користуватися міським громадським транспортом, а зокрема їздити на метро, користуватися знижками під час відвідин зоопарку і музеїв. Також існують знижки від 10% до 29% на придбання різних ліків в аптеках, з якими у київській мерії укладені договори. Існують і деякі пільги на медичне обслуговування. В проекті планують ввести знижки (накопичувальні) на купівлю товарів у деяких супермаркетах.

Де і як оформити картку киянина? Для отримання картки киянина необхідно спочатку записатися на прийом, зателефонувавши в районне управління праці та соціального захисту населення (соцзабез), або за телефоном гарячої лінії 15-51, а потім прийти в призначений час з відповідними документами (адреси та телефони дивіться нижче).

Документи, які необхідно надати (та їх ксерокопії) для оформлення картки киянина: особистий паспорт, за бажанням фото, ідентифікаційний код та пільгове посвідчення (пенсійне тощо). Заява та анкета підписуються на місці, на наданих соціальними працівниками стандартних бланках.

Термін виготовлення картки киянина два-три дні, а іноді до двох тижнів, все залежить від черги.

Адреси отримання картки киянина та телефони для запису.


Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?