На головну - Автострахування - Автострахування авто

Автострахування авто

автострахування         У багатьох країнах світу автострахування авто є обов'язковий вид страхування. Аргументується це декількома обставинами. Використання автомобіля - джерело підвищеної безпеки. Закони большості країн світу вказують безпосередньо власника автомобіля на відповідальність за шкоду заподіяну здоров'ю та майну третіх осіб, крім випадків навмисного вчинення ДТП потерпілим. Тобто правова відповідальність водія автомобіля перед третіми особами настає завжди у випадках скоєння ДТП. Відсутність грошових коштів автовласника не гарантує своєчасного відшкодування шкоди потерпілим, В цьому сенсі саме АВТОЦИВІЛКА створює надійну систему захисту як третіх осіб потерпілих, так і власників автотранспорту.

        Автострахування автомобілів - потрібна процедура в житті мільйонів автовласників, що проживають в різних країнах світу: за допомогою автостраховки можна звести до мінімальної необхідності великих фінансових витрат з власного бюджету. Покладіть ці обов'язки на обрану страхову компанію, у разі настання раніше обумовленого в страховому договорі випадку.

        Автострахування автомобіля дозволить вам з гарантією та впевненістю дивитися у майбутнє при будь-якому страховому випадку, що економить час і матеріальні кошти. Слід зауважити, що сума платежів по страховому полісу буде набагато менше, ніж та, що Ви тратите при відновленні власного авто. 


 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?