На головну - Типові документи - Характеристика студента з місця практики

Характеристика студента з місця практики

Характеристика студенту з місця практики — це як його візитна картка у майбутньому працевлаштуванні. Саме на місце проходження практики у деяких випадках звертають увагу працедавці. Інколи, при заявлені студентом добрих показників здібностей та старання, з місця проходження практики пропонують посаду для працевлаштування. Тому власні ділові якості, старання та вміння є запорука в отриманні позитивної характеристики.

Складає характеристику для студента з місця проходження практики працівник відділу кадрів, того підприємства або організації, де і студент проходив саму практику. Має право скласти сам керівник, в іншому разі його підпис обов'язковий. Сама характеристика має певний зразок, для пред'явлення до навчального закладу, що давав направлення для проходження практики.

У характеристиці для студента зазначається короткий опис та загальний рівень його професійних знань і підготовки, які він проявив і застосував у конкретній галузі діяльності підприємства. В залежності від курсу навчання, студент може проходити в той чи інший період ознайомчу, виробничу або переддипломну практику. У всіх перерахованих випадках форма написання характеристики з місця практики однакова

Характеристика студенту з місця практики, типовий зразок:

Характеристика видана студенту ________________________ вказуємо навчальний заклад ___________________________ (ПІБ)
1. Назва практики: переддипломна
2. Місце проходження практики (найменування підприємства, його адреса, телефон)
ТзОВ «______________________»
_____________________________ (Адреса та телефон)

3. Яку роботу виконав студент в організації або на підприємстві
Вивчення внутрішньої документації підприємства або організації (документи по кадрах, посадові інструкції, внутрішні процедури), вивчення загального досвіду роботи підприємства «____________________________», аналіз діяльності підприємства, ознайомлення з звітністю та планами.
4. Оцінка проходження практики (діяльності студента) керівником підприємства (організації)
____________________________ (ПІБ) за час проходження перед дипломної практики показав хороший та теоретичний рівень знань підготовки в питаннях управлінні та керуванні підприємством. Покладенні обов'язки виконував якісно та добросовісно і в повному обсязі. Намагався здобувати нові знання, вдосконалювати досвід. В цілому роботу _________________________ (ПІБ) можна оцінити на «__».

Керівник
ТзОВ «________________» ___________________ / _______________ /
 
5. Час проходження практики
Прибув до практики______________________
Вибув з практики________________________

Іний зразок характеристики з місця роботи.

Скопіювати характеристику з місця практики в форматі WORD:Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?