На головну - Типові документи - Доповідна записка зразок

Доповідна записка зразок

Доповідна записка — це внутрішній документ підприємства, компанії або організації у якому описується обґрунтована доповідь керівнику підлеглими, згідно матеріалів службової перевірки відносно пригоди, події тощо. Розглянемо типовий зразок внутрішньої доповідної записки підприємства.

В доповідній записці має зазначатися, на чиє ім'я подається, хто подає, посада з підписом, обґрунтований висновок, дата та час скоєної пригоди, детальний опис події, завдана матеріальна шкода. До записки даються складенні акти на місці пригоди, у необхідності акти ревізії, пояснення винних осіб та пояснення відповідальних осіб, керівників ланок тощо.

Доповідна записка зразок:

                     Генеральному директору 
ЗАТ "Доповідна"
____________________.

                                               Доповідна записка

                 про виявлення факту порушення техніки безпеки

      20.09.2012 року в 12-00 перебуваючи на робочому місці, в складі №3 по вул. Сирецькій, 4, вантажник Іванов А.В. порушуючи міри особистої безпеки не вимкнув двигун навантажувача, не поставив його на ручне гальмо та самовільно залишив робоче місце. Внаслідок чого навантажувач покотився пошкодивши ящики з________. Внаслідок пригоди підприємству завдано матеріальний збиток на 1000 грн.

      Подія підтверджена актом №____, який було складено в присутності начальника складу Сидорова О.А., старшого зміни Записка В.О. Поясненням Іванова А.В. та поясненням старшого зміни Записки В.О. Книга з підписом Іванова А.В. в підтвердженні того, що з ним проведено інструктаж по дотриманню мір особистої безпеки.

      На підставі викладеного,

Вважав би:

1. Повністю покласти вину на Іванова А.В. з подальшим вирішення питання про перебування останнього на посаді вантажника ЗАТ “Доповідна”.

2. Накласти штрафні санкції на Іванова А.В. на відшкодування завданих ним матеріальних збитків, згідно з розпорядженням компанії №__.

Інженер по техніці безпеки

ЗАТ “Доповідна”                                                                       Зразок І.І.

 

“ ” ________ 2012 року

Скачати приклад доповідної в форматі WORD:
 
Пошук

Сайт на іншій мові
 • Русский (Russian Federation)
 • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?