На головну - Поради юристів - Які документи потрібні для закордонного паспорта в Україні?

Які документи потрібні для закордонного паспорта в Україні?

Для оформлення закордонного паспорта потрібний паспорт громадянина України, индифікаційний номер або ППН (персональний податковий номер) і старий закордонний паспорт, якщо раніше оформлювався. Якщо є бажання вписати дітей в закордонний паспорт, то потрібно надати їх свідоцтво про народження в оригіналі. Квитанції за послуги, сплачуємо на місці оформлення.

Для осіб у віці від 18 до 25 років потрібно по
дати предписне свідоцтво і довідку з військкомату про можливость виїзду за межі України. Для тих, хто відслужив в армії надаємо військовий квиток в оригіналі та копію.

Які проблеми можуть виникнути при оформленнні закордонного паспорта в Україні? Потрібно звернути увагу, що реєстрація в паспорті перевіряється шляхом подання запиту в адресне б'юро. За Української бюрократії і довготривалого процесу передачі документів від паспортистів до АБ, якщо реєстрація в паспорті нещодавно поставлена, то надаємо форму №16 від паспортиста (копія з мокрою печаткою). В іншому випадку можна отримати відмову в оформленні закордонного паспорта.

Інший в
ажливий момент для жінок, які нещодавно вступили у шлюб і взяли прізвище чоловіка. Код (ППН) обов'язково міняємо, з новим прізвищем надаємо для отримання закордонного паспорта (оригінал і копію).

Якщо є можливість, то довідку про несудимість краще принести з собою, що
прискорює отримання закордонного паспорта. Але деякі самі дають запит на несудимість. Приміром межрегіональний центр видачі паспортних документів, що у Бортничах (вул. Леніна, 64) цей шлях спростив до мінімуму. Копії документів, фото, квитанції це все на місці, під час оформлення, що в середньому займає приблизно від 5 до 7 хвилин. Запити на довідки вони також самі дають і ціна оформлення закордонного паспорта від 378 грн до 785, відповідно за оформлення у місячний строк і десятиденний, що набагато дешевше ніж у Києві. До того ж у Бортничах все автоматизовано, немає черг і не порозумінь.

Надіюсь зрозуміло, які документи потрібні для отримання закордонного паспорта в Україні.
 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?