На головну - Поради юристів - До кого з батьків реєструють дитину

До кого з батьків реєструють дитину

Питання в молодої сім'ї, до кого реєструють новонародженого, задають собі батьки відразу при народженні дитини. Справа в тому, що прописка впливає важливо при постановці дітей на облік до дитячої поліклініки, до того ж, можуть виникнути інші питання в подальшому, наприклад при оформленні в деякі дитячі заклади.

До кого з батьків зареєструвати новонародженого значення не має, це в тому випадку, якщо батьки прописані в різних місцях, тобто в різних квартирах. Можна зареєструвати до будь кого з батьків, дозвіл бабусі або дідуся в таких випадках не потрібно. Але тут важливі факти. Наприклад, якщо квартира вже приватизована, то дитина на займану житлову площу претендувати права не має.

Все ж краще зареєструвати новонароджену дитину на не приватизовану житлову площу. При подальшому плануванні приватизації квартири або будинку, дитина автоматично набуває права займаної площі, на якій він буде зареєстрована. Приміром якщо чоловік зареєстрований з батьками на площі 100 метрів квадратних і до нього прописуємо дитину, то відповідно після приватизації, дитині дістанеться ¼, тобто двадцять п'ять метрів квадратних. А після смерті батьків чоловік і дитина квартиру будуть ділити по ½, за 50 метрів. Це в тому випадку, якщо чоловік одна дитина в батьків, а якщо є брат або сестра, то відповідно ділимо і між ними. Але дитині в будь-якому випадку дістається своя площа з якої його виписати вже буде неможливо.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?