На головну - Сім'я та проблеми - Порядок вивозу дітей за кордон

Порядок вивозу дітей за кордон

Для вивозу дітей за кордон існує порядок, передбачений відповідно до Закону "Про

порядок виїзду з України ...». Ні за яких обставин людина не може бути обмежена у виїзді за кордон. Здійснюючи виїзд в певну державу, існує порядок виїзду тієї держави.

Документи для вивозу дитини за кордон. У батьків, що вивозять неповнолітнього за кордон має бути проїзний документ на дитину, якщо дитині ще не виповнилося вісімнадцять років. В іншому випадку, дитина повинна бути вписана в закордонний паспорт, а після п'яти років ще і вклеюється фотокартка, принаймі в одного з батьків у паспорті.

Чи потрібен дозвіл батька на вивезення дитини за кордон? Однозначна відповідь буде - так, навіть якщо подружжя на момент виїзду за кордон в розлученні! До того ж дозвіл батька має бути завірений нотаріально, в якому вказується країна, куди повина виїхати дитина, час її перебування в іншій країні.

Без дозволу батька можна провести дитину, якщо батько громадянин іншої країни або взагалі без громадянства і у дитячому свідоцтві про народження це записано. Якщо є у проїзному документі дитини відмітка про вибування на постійно для проживання за межами України або про взяття її на консульський облік у Українському дипломатичному представництві тієї країни, куди виїжджає неповнолітня дитина.

Якщо батько з якихось міркувань добровільно не бажає дати
дозвіл на вивіз дитини за кордон, тоді необхідно подавати позовну заяву до суду.

Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?