На головну - Поради юристів - Отримання візи США, що і як?

Отримання візи США, що і як?

Отримання візи США - це не так складно як здається. Прочитайте статтю і дізнайтеся, які сьогодні необхідні документи для її оформлення, в якому порядку діяти при заповненні анкети і найголовніше, якої політики необхідно дотримуватися у спілкуванні з консулом на співбесіді.

Напевно, кожен з нас, дивлячись голлівудські фільми, хоча б раз мріяв прогулятися по шикарних набережних Лос-Анджелеса, забратися на саму вершину Емпайр Стейт Білдінг, сфотографуватися з Міккі Маусом в найстарішому Диснейленді світу, потрогати Статую Свободи за ногу, посидіти в милому ресторанчику біля знаменитого Централ Парку. Дивлячись на вартість перельоту і середню ціну проживання в готелі, можна взагалі почати будувати плани на майбутню подорож, адже всупереч думкам більшості обивателів, життя в Сполучених Штатах Америки нітрохи не дорожче, ніж в Україні та країнах Європи, а найчастіше - навіть трохи дешевше.

Основна складність подорожі в цю країну Північної Америки полягає в отриманні візи, так як Уряд США побоюється великої кількості іммігрантів з різних країн. Однак, якщо не плануєте вирушити в Штати на заробітки, а дійсно хочете приємно провести відпустку, то можете не побоюватися відмови в отриманні візи США. При правильному підході до справи, можете сміливо розраховувати на отримання заповітної наклейки в паспорті, строком не менше ніж на цілих три роки.

Отже, з чого слід почати. Першим ділом рушайте до найближчого фотоательє і попросіть зробити фотографію для візи США. При цьому роздруковувати фотокартку не потрібно - просто попросити записати її у відповідному форматі на будь-який зручний електронний носій. Після цього сядьте будинку за комп’ютер і уважно ознайомтеся з інформацією, яка представлена на офіційному сайті Посольства США, щодо заповнення анкети, оплати збору і запису на співбесіду. Для того, щоб приступити безпосередньо до заповнення анкети онлайн, попередньо оплатіть збір (зробити це можна за допомогою звичайної кредитної/дебетової картки або шляхом банківського переказу), а далі перейдіть на сторінку з анкетою.

Після завантаження особистої фотографії необхідно буде відповісти на деяку кількість питань про місце роботи, причетність до різних віросповідань та угруповань, а також внести всі основні дані про себе. В цілому, анкета досить проста, ніяких незрозумілих і складних питань з підтекстом в ній немає. Найголовніше при її заповненні - бути гранично чесним і заповнювати її згідно із затвердженими правилами.

Після заповнення анкети на сайті Посольства, можете записатися на співбесіду в зручний час. Система запису дуже зручна, і завдяки цьому можете записатися на співбесіду разом (якщо їдете не на самоті). При розмові з консулом зберігайте спокій, не говоріть занадто багато - просто відповідайте на запитання. Своє знання англійської мови показувати необов’язково так само, як і невгамовне бажання поїхати в країну американської мрії. Поясніть, що просто їдете відпочивати і витрачати гроші, а якщо візу не дадуть - вирушите в подорож до інших країн.

Дотримуйтесь цих правил, і віза США опиниться в паспорті. До того ж нещодавно вимоги для отримання візи спростили, і тепер не потрібно збирати різні документи для візи США (довідки з роботи, стан рахунку), достатньо принести з собою закордонний паспорт та грамотно вести себе при спілкуванні в Консульстві (м. Київ, вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4).


Схожі записи:
Наступні записи:
Попередні записи:

 
Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Консультації на форумі
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?