На головну - Поради юристів - Аліменти на дитину

Аліменти на дитину

       Аліменти на дитину цікавість кожної матері, що залишилася одна на вихованні. Адже зобов'язання закріплені в Сімейному кодексі не завжди виконують «вірні й віддані» батьки, а до повноліття дитини ще як далеко! Нинішнє становище в країні і можливість заробітку на утримання сім'ї для батька і матері бажають кращого. З цього й починаються пошуки всілякої допомоги у вигляді стягнення алементів на дитину.

       При стягненні алементів на дитину в першу чергу задаються питанням, а чи працює батько, його неофіційний дохід, існування, чи є взагалі живий? Як оформити, куди і кому подати заяву, чого очікувати, яких результатів? Так, якщо батько порядний, то можна укласти договір (письмовий чи усний), або домовиться про виплату алементів, наданні допомоги на дитину, обговорити суму, умови тощо. А якщо зворотне, або взагалі місце знаходження батька не відоме? Що далі, як діяти?

       А далі, стягнення аліментів через суд! Суд - довготривалий шлях, непередбачувані витрати, моральні збитки ... . Та нічого подібного! Справа в тому, що це єдиний та правильний шлях для стягнення аліментів. На сьогоднішній день судові справи про аліменти розглядаються дуже швидко в порівнянні з іншими справами. Вам достатньо лише подати позовну заяву про стягнення аліментів. І не потрібно шукати представника (адвоката, юриста) для суду, його участь це непотрібні витрати. До 50% доходу Вашого «вірного», колишнього або чоловіка, суддя вправі вилучити на утримання дитини! Далі турботи виконавчої служби, що буде виконувати рішення суду.

       Яке стягнення аліментів з непрацюючого колишнього чоловіка? Так, але ж на сьогодні і змусити працювати, то нікому. Туніяцтво - далеке і напевно не повернуте минуле! Але, і не існує ж він з повітря, пити, то є за що! Тимчасові заробітки, підробітки також в облік. Як довести? Турбота. то не Ваша, головне повідомити, заявити. За злісне ухилення від сплати аліментів передбачена кримінальна відповідальність. Згодом нехай працівники міліції доводять, у них є права виявляти свідків, давати офіційні запити і навіть обов'язок розшукати боржника аліментів. За нами право подати скаргу в прокуратуру на халатне ставлення до cлужбових обов'язків працівника міліції, якщо він спустять все на гальмах!

Нерухомість, майно звичайно є шлях до сплати аліментів. Адже батько має право ухилиться від сплати аліментів - переоформивши своє нерухоме майно (будинок, квартиру, частину житлової площі) на дитину! Звісно не будиночок на курячих лапках, згода дружини обов'язкова, майно має того коштувати!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук

Сайт на іншій мові
  • Русский (Russian Federation)
  • Ukrainian (UA)
Залиште власну думку
Як часто звертаєтеся за послугою або консультацією юриста?